Wakacje z Jogą i Nordic Walking w Międzywodziu nad morzem. 2 turnusy w lipcu!

Gorąco zapraszamy na urlop nad morzem połączony z praktyką Hatha-Jogi oraz nauką prawidłowej, efektywnej  techniki Nordic Walking. Zajęcia ruchowe zgrupowane są do południa, tak więc druga część dnia pozwala w pełni wykorzystać pobyt nad morzem. Odpoczniesz, rozruszasz się, poprawisz kondycję i nauczysz się czegoś nowego.

Terminy:

I . 02-09 lipca 2011

II. 09-16 lipca 2011

Miejsce: Ośrodek wczasowy „W sosnowym lesie” położony jest w pasie nadmorskim miejscowości Międzywodzie, leżącej na wyspie Wolin, w odległości ok. 2km w kierunku zachodnim od Dziwnowa. Usytuowany w spokojnej okolicy, blisko morza (ok. 120 m), niedaleko centrum miejscowości (ok. 200 m), z dala od hałasu dyskotek i ruchu samochodowego, w lesie sosonowym na ok. 500m2 ogrodzonego terenu.

Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe oraz apartamenty 3 i 4 osobowe.

Pokoje na parterze mają bezpośrednie wyście na zewnątrz, co pozwala na wieczorne grillowanie i biesiadowanie przy stolikach. Na terenie ośrodka można pograć w ping-ponga, wypożyczyć rowery, pograć w piłkarzyki. Do ośrodka można przyjechać z dziećmi (plac zabaw) a także z naszymi pupilami (pieski i kotki).

Wyżywienie w stołówce na terenie sąsiedniego ośrodka wczasowego. Do dyspozycji wczasowiczów pozostaje również pomieszczenie z kuchenkami elektrycznymi i lodówkami, gdzie można przechować produkty spożywcze i podgrzać posiłek.

Zobacz na stronie

W programie: Przedpołudniowy blok praktyki: Poranna praktyka Powitań Słońca. Następnie sesja Nordic Walking w terenie, połączona z elementami Hatha-Jogi. Potem kontynuacja praktyki asan i relaksu w sali.  Poza tym, popołudniu istnieje możliwość dodatkowego skorzystania z sesji fizjoterapeutycznych.

 

Całkowity koszt: 1200zł

Nie ćwiczący jogi: 850zł

Istnieje możliwość uzyskania dodatkowego rabatu dla dzieci.

Wpis na listę na podstawie wpłaty zaliczki 50% do 15.06.

Przy wpłacie całej sumy do 10.06 można odliczyć RABAT 5%. Przy uczestnictwie w dwóch turnusach rabaty sumują się.

W cenie: zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie oraz praktyka Jogi i NW.

 

Dane do wpłaty:

Konto:  mBank  26 1140 2004 0000 3102 4799 7321

Terapia & Yoga, ul. Dąbrowskiego 15, 62-020 Swarzędz

Tytuł przelewu: Wakacje w Międzywodziu + imię i nazwisko uczestnika.

 

Najlepiej przyjechać ok. godziny 15.00. Rozpoczniemy popołudniową sesją asan 0 16.30 tak, aby zregenerować się po podróży. Kończymy obiadem ostatniego dnia.

Jeśli posiadasz zabierz matę i pasek do ćwiczeń. Jeśli nie, daj znać, zabierzemy pomoce z naszej Szkoły. Najlepiej równierz zaopatrzyć się we własne kijki. Kilka kompletów jest również na miejscu. W razie czego, w okolicznych miejscowościach nie powinno być problemów z zakupem.

W razie pytań prosimy o kontakt. Zapraszamy!

Dodaj komentarz