Joga online z Mateuszem Stańczakiem

Do naszych sesji online wykorzystywać będziemy platformę Cisco Webex. Wejdź na stronę: https://www.webex.com  i załóż darmowe konto a następnie zainstaluj aplikację w komputerze albo urządzeniu mobilnym. Kiedy już się z tym uporasz (jest to podobny proces jak instalacja np. Skype) będziesz mieć aplikację która przypomina komunikator. 

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00-10.00.

Aby wziąć udział w sesjach potrzebujesz w polu Join a Meeting wpisać numer  142 221 545. To jest numer do wszystkich 10 zaplanowanych sesji.

Hasło prześlę kiedy się ze mną skontaktujesz.

Po dołączeniu do spotkania otrzymuje sygnał że jesteś. Dla ułatwienia proponuję wyłączać wideo ale zostawić audio, żebyśmy mogli się porozumiewać w razie pytań. Łatwo znajdziesz ikony które temu służą w aplikacji.

Koszt jednych zajęć wynosi 15zł. Karnet polega na wykupieniu wielokrotności tej sumy i zrobieniu przelewu. Na razie maksymalnie można wykorzystać 10 wejść bo tyle wstępnie zaplanowałem w tym cyklu.

Jeśli masz już wykupiony karnet na zajęcia które musieliśmy odwołać, sumę opłaconego karnetu podziel przez ilość wszystkich marcowych zajęć, następnie odejmij wykorzystane już zajęcia. Pozostałą sumę podziel przez 15 i daj mi znać o liczbie swoich wejść.

Nr konta do wpłat (daj znać że robisz przelew):

Mateusz Stańczak

20 1020 4027 0000 1602 1442 0378

W razie pytań pisz lub dzwoń (695732387, mateusz.stanczak@gmail.com). 

Do zobaczenia, Mateusz.